Muğla'nın Online Çiçek Gönderme Sitesi kardelencicek.net


Kaliteden ödün vermeden Muğla'da online çiçek göndermenin keyfine varın. Hemen şimdi kardelencicek.net ile hızlı ve son derece güvenilir bir şekilde çiçek gönderin. Muğla'nın Online Çiçek Sitesi kardelencicek.net hizmetinizde.

(0252) 212 3355 0555 265 2966
Sıkça Sorulan Sorular

Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?

 

1 - Kredi kartı ile ödeme: VISA veya MASTERCARD' ınızla çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Kart bilgileriniz 128 bit SSL ve Garanti Bankası'nın SET sertifikasıyla güvence altındadır. Ödemenizi yaptıktan sonra siparişiniz hemen işleme alınacaktır.

 

2 - Havale / EFT seçeneği: Siparişinizi tamamlarken Havale / EFT seçerseniz size verilecek hesap numaralarına havale / EFT yapabilirsiniz Ödemeniz hesaplarımıza geçince e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Siparişiniz en erken havale/EFT'yi takip eden ilk iş gününde işleme alınacaktır.

 

3 - Telefonda Kredi Kartı: Siparişinizi tamamlarken telefonda kredi kartı seçeneğini seçerseniz, kredi kartı bilgilerinizi telefonda vererek ödemenizi yapabilirsiniz. Siparişiniz iş günleri mesai saatleri içinde, kredi kartı işlemleriniz tamamlandığı anda işleme alınacaktır.

 

4 - Pay Pal ile ödeme: Pay Pal, kredi kartı bilgilerinizi paylaşmadan ödeme yapmanızı ve almanızı sağlayan daha güvenli ve kullanması kolay bir online ödeme yöntemidir. Pay Pal hesabınız varsa giriş yaparak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Şayet hesabınız yoksa bilgilerinizi girerek Pay Pal' a kayıt yapabilir ve ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Siparişime ekstra yol ücreti eklenecek mi?

 

Şehir merkezlerine gönderilen siparişlerinizden ekstra ücret alınmamaktadır. Şehir merkezine uzak olan bölgelere gönderim yapılıp yapılmadığını telefonla ya da e mail yoluyla bize ulaşıp öğrenebilirsiniz. Merkeze uzak olan ve sipariş kabul edilen yerler için ekstra yol ücreti talep edilmektedir.

 

Seçtiğim çiçek resimde gördüğümle aynı mı gidecek?
 

Seçtiğiniz ürün üzerinde bulunan oyuncak, cam, renkli boncuklar ve alt malzeme ürünleri olan sepet, seramik, cam vazo gibi malzemeler stoklarla sınırlıdır. Stoklar da tükenen malzemelerimizin yerine farklı renk ve şekil seçeneklerinden oluşan kaliteli ürünler kullanılır. Mevsim çiçeklerinden oluşan aranjmanlarda mevsime bağlı olarak resimdeki çiçek bulunamadığı durumlarda aynı kalitede başka bir çiçek kullanılabilir.

 

Siparişimin durumunu öğrenebilir miyim?
 

Siparişinizi tamamladıktan sonra size verilen onay koduyla takip sayfamızdan siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca size e posta ile siparişinizin durumu hakkında bilgi verilecektir.

 

Siparişimi verdikten sonra herhangi bir değişiklik istersem ne yapmalıyım?
 

Siparişiniz henüz teslimata gitmedi ise istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Ancak teslimatta olan siparişler için değişiklik yapma hakkınız yoktur.

 

Sipariş verirken ismimin gizli kalmasını isteyebilir miyim?
 

Siparişinizi oluştururken isminizin gizli kalmasını istiyorsanız ismim gizli kalsın butonuna basmanız yeterli olacaktır. Kayıtlarımız için isminiz bizde gizli tutulacaktır. Fakat isimsiz çiçeği alıcı kişi kabul etmezse çiçeğin bedeli göndericiye iade edilmez.

 

Alıcı çiçeği kabul etmezse ne olacak?
 

Alıcının gönderdiğiniz ürünü kabul etmemesi durumunda ödemeniz iade edilmeyecektir.

 

Alıcı yerinde değilse ne olacak?
 

Gönderdiğiniz sipariş üzerinde belirtilen adres de alıcı bulunamıyorsa ev adresi ise komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş adresi ise danışmaya yada bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.  

 

Fatura istediğim de ne zaman elime ulaşır?
 

Mali olarak kesmekle zorunlu olduğumuz fiş ve faturalar sipariş kabul edildikten hemen sonra kesilir. Posta ile istiyorsanız ücreti firmamız tarafından karşılanır. Kargo ile istiyorsanız ödeme müşteriye aittir. Faturalarınız en geç 1 hafta içerisinde size ulaştırılır.

 

Siparişimi iptal etmek istersem ödediğim ücret ne olacak?
 

Siparişinizin iptali gerçekleştikten sonra ödemeniz 10 iş günü içersinde hesabınıza iade edilecektir.

 

NOT:Siparişiniz de vermiş olduğunuz adres de herhangi bir problem çıktığın da gönderici ve alıcı ile irtibata geçilip adres doğrulaması yapılır.